Rock'N HeLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock'N HeLL

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DjinnStylo

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

DjinnStylo Empty
MesajKonu: DjinnStylo   DjinnStylo Icon_minipostedC.tesi Mart 08, 2008 8:34 pm

Arkadaşar grubu kendi ağzımdan tanıtıyorum... Biraz garip gelebilir...

Grup Barışarock 2005 festivaline katılmış olup SaklıFest Türkiye 3.sü olan bir hardcore grubudur... Play listelerinde bol bol Slipknot, Soulfly, Sepultra, Coal Chamber, koRn, Mudvayne gibi gruplar bulunmasının yanı sıra 10 tane de sağlam besteleri vardır...

Vokal - Özgün
Gitar - Tolga
Bass - Hazar
Turntable - Emre
Davul - Gökhan

Özgün abi moderatörlüğünü yapdığım slipknot fan sitesine üye ve kendisiyle uzun bir msn sohbeti yapmışdım... şu anda yeni besteler için stüdyoda olduklarını söylemişdi... Slipknot coverları hakkında soru sorduğumda bana Sic, Surfacing, Before I Forget, Duality çalmakta olduklarını söledi... The Nameless ıda eklemeyi düşünüyorlarmış... Şarkı önerisi yapmamı isterseniz Trojan adlı şarkıyı dinlemenizi şiddetle öneririm... lol!
razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

DjinnStylo Empty
MesajKonu: Geri: DjinnStylo   DjinnStylo Icon_minipostedC.tesi Mart 08, 2008 8:39 pm

slipknot tarzı bi grupsa ilgilenceğimi hiç sanmıyorum saol yinede paylaşım için
Misafir
Misafir

DjinnStylo Empty
MesajKonu: Geri: DjinnStylo   DjinnStylo Icon_minipostedC.tesi Mart 08, 2008 8:40 pm

razorblade_kiSS demiş ki:
slipknot tarzı bi grupsa ilgilenceğimi hiç sanmıyorum saol yinede paylaşım için

hardcore grubu kendileri sadece Slipknot dinliyor ve coverlıyorlar
Heretic
Acemi Rocker
Acemi Rocker
Heretic

DjinnStylo Empty
MesajKonu: Geri: DjinnStylo   DjinnStylo Icon_minipostedC.tesi Mayıs 10, 2008 4:24 pm

The Nameless harika olmuş özgün abinin sesi çok esnek tıpkı corey gibi yapmış sesini

DjinnStylo
1 sayfadaki 1 sayfası