Rock'N HeLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock'N HeLL

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

anti-avril

4 posters
YazarMesaj
H.Kovalainen
Süper Rocker
Süper Rocker
H.Kovalainen

anti-avril Empty
MesajKonu: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedPerş. Nis. 17, 2008 3:31 pm

razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedPerş. Nis. 17, 2008 3:38 pm

sanatçı olduğunu zanneden bir genç bunalımlı insanın aslında nasıl özürlü bir idiot ve hırsız olduğunu gösteren çok güzel bir video bunu biliyodum sağol...seviyorum böyle üyeleri yaa Flowers
H.Kovalainen
Süper Rocker
Süper Rocker
H.Kovalainen

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 3:20 pm

haha bnde anti-avrilcıları seviorum Flowers
Heretic
Acemi Rocker
Acemi Rocker
Heretic

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 5:42 pm

Derler ya zevk meselesi saygı duymak lazım. Ya insan düşünüyor böyle birinin neresine saygı duyucaksın
razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 5:43 pm

Heretic demiş ki:
Derler ya zevk meselesi saygı duymak lazım. Ya insan düşünüyor böyle birinin neresine saygı duyucaksın

saygı , saygıya layık olana duyulur.
Misafir
Misafir

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 5:45 pm

Bir tane rock müziği vardı onuda MTV batırdı. Suç Avrilde değil onu bize tanıtan MTV de. MTV olmasa bu kadın hiçbiryere gelemezdi
Heretic
Acemi Rocker
Acemi Rocker
Heretic

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 5:47 pm

MTV çağı. Millet Iron Maiden, Metallica, Monowar dinliyceğine Avril, Tokio Hotel, Eva dinliyor
razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 5:54 pm

TheMadness demiş ki:
Bir tane rock müziği vardı onuda MTV batırdı. Suç Avrilde değil onu bize tanıtan MTV de. MTV olmasa bu kadın hiçbiryere gelemezdi

Mtv de tek suçlu değil mtv izleneni veriyo , e bu durumda izleyenler moron olunca Avril , Eva , Şebo diye yırtınınca ... sonuç bu işte.
H.Kovalainen
Süper Rocker
Süper Rocker
H.Kovalainen

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedÇarş. Nis. 30, 2008 6:22 pm

Heretic demiş ki:
MTV çağı. Millet Iron Maiden, Metallica, Monowar dinliyceğine Avril, Tokio Hotel, Eva dinliyor

açıkçası eva nın neresini beğenmiyorsun anlamıyorum hayır bende seviyorum değil ama nefret etmiyorum ama sen neden sevmiyorsun? Question Question
Misafir
Misafir

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedC.tesi Mayıs 10, 2008 12:38 am

3.1cran!!fanı!! demiş ki:
Heretic demiş ki:

açıkçası eva nın neresini beğenmiyorsun anlamıyorum hayır bende seviyorum değil ama nefret etmiyorum ama sen neden sevmiyorsun? Question Question

Ortaya koyabildikeri birşey yok yada daha farklı syölemek gerekirse bir metallica yada ıron maidenla karşılaştırınca işe yaramz bi grubun teki
razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedC.tesi Mayıs 10, 2008 3:06 am

evanın neresi sevilir gibi bi soru daha uygun olurdu
H.Kovalainen
Süper Rocker
Süper Rocker
H.Kovalainen

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedÇarş. Mayıs 21, 2008 9:25 pm

AÇIKÇASI AMY LEE NİN SESİ MÜKEMMEL...BENCE BESTELERİDE FENA DEĞİL AMA HANİ MÜZİĞİ BANA UYGUN DEĞL DMNZ BENİ KASMZ AMA AÖZENTİ DEMENİZ BNC YANLIŞ
H.Kovalainen
Süper Rocker
Süper Rocker
H.Kovalainen

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedPaz Haz. 15, 2008 8:26 pm

ayrıca düşünceye bağlı saygı duymk lzm avril ı anladım da eva ya duyun artık ltfnn hyr avril ın hç br emeği yk mzkde hpsi çalıntı ama eva da bir emek vrr sz mtl dinliosnzz die hrkzz mtl dnliyeckk die bşii yk hrldee amacım kvga çıkrtmk fln deil arkadaşlar yanlış anlamayın ama en azındn sygı dylmalı die dşnyrmm eva bnce işe yaramaz grup diip kenera atılckk br grup deil hyr dinlemyrm ama dnleyenlere saygı dymkk lzmm (brz evanescence'i savundum ama... Razz
Büşhram
Admin
Admin
Büşhram

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedPaz Haz. 15, 2008 8:30 pm

İlk olarak Türkçe'ni tez elden düzeltmeni temenni ediyorum..

Eva'ya duyulacak bir saygı yok bence.. Ne eva dinlerim ne de avril.. İkisinin de benim için bi farkı yok.. aynı terazideler.. Ayrıca şunu belirtiyim.. Eva'nın canlı performansı çok kötü..
https://rockandhell.yetkin-forum.com
razorblade_kiSS
Moderatör
Moderatör
razorblade_kiSS

anti-avril Empty
MesajKonu: Geri: anti-avril   anti-avril Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 9:58 am

Büşhram demiş ki:
İlk olarak Türkçe'ni tez elden düzeltmeni temenni ediyorum..

Eva'ya duyulacak bir saygı yok bence.. Ne eva dinlerim ne de avril.. İkisinin de benim için bi farkı yok.. aynı terazideler.. Ayrıca şunu belirtiyim.. Eva'nın canlı performansı çok kötü..

katılıyorum..saygı duyulucak o kadar mükemmel gruplar varken niye böyle dandirik gruplara saygı saygı diye tuttururlar anlamam Smile

anti-avril
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne